Szkolenia na skróty


Wybór szkolenia to czasami niełatwa sprawa. Aby upewnić się w decyzji nie wystarczy przeczytać ofertę. Ważne są szczegóły. Mógłbyś chcieć porozmawiać. Zadać pytania, sprawdzić czy będzie Ci przydatne, przedstawić swoją sytuację, wysłuchać odpowiedzi. Poznać osobę, która ma nam być pomocna. Może zmienić formę ze szkolenia grupowego na indywidualne. Pytania, pomysły, pytania...

Znajdź odpowiedzi i 

[Zadzwoń teraz]

Jeśli nie możesz się dodzwonić oznacza to, że prawdopodobnie pracuję. Na pewno oddzwonię.

[Wyślij wiadomość]

  • Od 29 lat pomagamy naszym klientom realizować ich cele

    Osiągamy to poprzez odpowiednio dobrane: szkolenia, coaching, doradztwo w zakresie "miękkiego" HR i edukację psychologiczną. Te działania to domena naszej ponad 29 letniej działalności. Naszą ofertę kierujemy głównie do sektora biznesowego.

Warunki szkoleń otwartych

Wyposażenie uczestnika

Każdy z uczestników otrzymuje segregator oraz długopis. Ponadto odpowiednio przygotowane materiały, zawierające pomoce do ćwiczeń i umożliwiające sporządzanie notatek.  Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają dyplom potwierdzający udział w szkoleniu.

Efektywność szkoleń

Z uwagi na efektywność zajęć grupa szkoleniowa nie przekracza 12 osób. 

Czas trwania zajęć

09.00 - 13.00 zajęcia przedpołudniowe,
13.00 - 14.00 obiad i przerwa,
14.00 - 17.00 zajęcia popołudniowe

Ewaluacja szkolenia

Po przebytym szkoleniu uczestnicy wypełniają anonimową ankietę zawierającą pytania o oceny: szkolenia, sposobu prowadzenia zajęć, kompetencji prowadzącego, przydatności nowych procedur i wiedzy. W przypadku szkoleń "in company" zbiorcze wyniki oraz oryginały ankiet przekazywane są po szkoleniu organizatorowi. W przypadku szkoleń otwartych do uczestników szkolenia rozsyłany jest pocztą email raport zawierający zbiorcze wyniki ankiet.

Przed szkoleniem

W przypadku szkoleń otwartych: dwa tygodnie przed terminem szkolenia roześlemy jego uczestnikom, pisemne zaproszenia, mapy dojazdu do miejsca szkolenia, harmonogram zajęć i w przypadku niektórych szkoleń: materiały przygotowawcze. Jeżeli chcecie Państwo, żeby zaproszenie zostało przesłane na adres inny niż adres uczestnika - proszę zaznaczyć ten fakt w zgłoszeniu.