Szkolenia na skróty


Wybór szkolenia to czasami niełatwa sprawa. Aby upewnić się w decyzji nie wystarczy przeczytać ofertę. Ważne są szczegóły. Mógłbyś chcieć porozmawiać. Zadać pytania, sprawdzić czy będzie Ci przydatne, przedstawić swoją sytuację, wysłuchać odpowiedzi. Poznać osobę, która ma nam być pomocna. Może zmienić formę ze szkolenia grupowego na indywidualne. Pytania, pomysły, pytania...

Znajdź odpowiedzi i 

[Zadzwoń teraz]

Jeśli nie możesz się dodzwonić oznacza to, że prawdopodobnie pracuję. Na pewno oddzwonię.

[Wyślij wiadomość]

  • Od 29 lat pomagamy naszym klientom realizować ich cele

    Osiągamy to poprzez odpowiednio dobrane: szkolenia, coaching, doradztwo w zakresie "miękkiego" HR i edukację psychologiczną. Te działania to domena naszej ponad 29 letniej działalności. Naszą ofertę kierujemy głównie do sektora biznesowego.

Terminy i rezerwacja szkoleń otwartych

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji szkolenia można dokonać poprzez:

  • formularz na stronie internetowej
  • zgłoszenie elektroniczne - email
  • telefonicznie

Ważność rezerwacji

Rezerwacja staje się "ważna" po zaksięgowaniu należności za szkolenie na naszym koncie (dane w menu "Kontakt").

Po otrzymaniu wpłaty (lub potwierdzenia wpłaty) PT niezwłocznie potwierdzi wpisanie Państwa na listę uczestników szkolenia ( decyduje kolejność wpłat) oraz wystawimy fakturę vat.

Rezygnacja z udziału w szkoleniu

Rezygnacja z udziału w szkoleniu do dwóch tygodni przed planowanym terminem, nie obciąża Państwa żadnymi kosztami - pod warunkiem przesłania emailem pisemnej rezygnacji z udziału w szkoleniu. W przypadku zgłoszenia rezygnacji po tym terminie PT zwraca 50% wpłaconej kwoty.

Pytania o terminy szkoleń i inne.

W razie pytań dotyczących szkoleń proszę o kontakt poprzez: